Okresní kolo Svojsíkova závodu Hořice

Dne 9.5. 2013 proběhlo v Hořicích Okresní kolo Svojsíkova závodu. Na místo jsme přijeli brzy ráno a natěšeni, že všem vytřeme.. zrak. Proběhl nástup všech hlídek, a potom hned začal samotný závod. Kluci začli modulem závod, holky modulem brány, a odpoledne se to prohodilo. Z Jičína startovaly celkem 4 hlídky – 2 klučičí, jedna holčičí, a jedna koedukovaná. Na celé trati bylo 9 stanovišť, např: První pomoc, Řešení krizových situací, Vyhledávání informací, Pozorování… Brány byly: Manuální zručnost, Všeobecné znalosti, Dopravní situace a rostliny. Odpoledne si kluci po splnění všech disciplín a bran zahráli spoustu vypečených her. Pak už následovalo vyhlášení, které nám řeklo, že v chlapecké kategorii vyhráli Jeleni z Jičína, a druzí byli Medvědi z Jičína. V dívčí kategorii vyhrála družina Severek, rovněž z Jičína. Veni, vidi, vici.     P.

[nggallery id=8]