Tábořiště Netolice

Pro rok 2024 máme tábořiště volné už pouze v termínu 24 – 31. 8. 2024. Případní zájemci o pronájem se mohou ozvat na email [email protected].

Tábořiště se nachází v překrásné přírodě cca. 12 km od města Jičína poblíž obce Netolice, katastrálně spadající pod Markvartice. Pozemky, na kterých se tábořiště rozkládá, sousedí s poměrně rozlehlými jehličnatými i listnatými lesy. Tábořiště poskytuje zázemí dětským organizacím a jejich přátelům v letním období – louka je využívána převážně k táboření v celoplachtových stanech.

Kapacita: cca 55 osob v celoplachtových stanech s kovovou konstrukcí a dřevěnou podlážkou.

Vybavení: 31 dvoulůžkových stanů s molitanovými matracemi, plně vybavená kuchyň (kamna, 65l kotel na ohřev vody, hrnce, lavory, vařečky, várnice na pití…), jídelna s šesti dřevěnými stoly, 3x dvoumístná latrína, sprcha s kotlem na teplou vodu (MKS) a sudem na studenou vodu, umývárka, vlastní studánka s ruční pumpou (pitná voda), vojenský stan ZS-2, jedno tee-pee, sklep na potraviny, plynová lednice (po dohodě).

Praktické informace: Na tábořiště se dá zajet autem po úvozové cestě, na nákupy jezdíme do Jičína (12 km autem), půjčujeme i základní nářadí na provoz tábora (sekery, pily, lopaty…

GPS souřadnice: 50°25’54.984″N, 15°14’38.197″E