1. smečka vlčat a roj světlušek

Tábor vlčat a světlušek, Netolice 2023

Mladší členové ve věku 6-10 let se nazývají vlčata (kluci) a světlušky (holky). Vlčata a světlušky mají oddělené oddílové schůzky, jezdí společně na většinu výprav a na letní tábor.

Schůzky

Vlčata mají schůzky ve středu od 17:30 do 19:00 na skautském srubu, po včasném oznámení i jinde (obvykle v aquacentru Jičín). Při schůzkách hrajeme společně hry v klubovně, nebo v lesoparku Čeřovka, učíme se šifrovat, vyhledávat informace, první pomoc a mnoho dalšího.

Světlušky se schází každé úterý od 16:30 do 18:00 na skautském srubu a při schůzkách hrají různé hry, vyrábějí rukodělky a učí se podobným dovednostem jako vlčata.

Výpravy

Na výpravy jezdíme obvykle společně a trávíme je buď na srubu, nebo v jiných městech (Heřmanův Městec, Nemyčeves apod.). Snažíme se chodit na výlety po okolí Jičína a do Českého ráje.

Letní tábor

Na letní tábor jezdíme obvykle prvních 14 dní v srpnu do Netolic u Sobotky.

Přidej se k nám!

Pokud se k nám chceš přidat, přijď kdykoliv na schůzku vlčat (chlapci) ve středu od 17:30 do 19:00, nebo v úterý na schůzku světlušek (dívky) od 16:30 do 18:30 na skautský srub. Více na přihláška nového člena