Orientační výprava

     V pátek 24.5 2013 jsme se sešli na klubovně, abychom si do Krajského kola SZ zopakovali orientaci v terénu a práci s mapou. Poté, co se všichni sešli, jsme započali s učením se výškového profilu trasy a značek na mapě OB. Teorie se nejlépe učí ruku v ruce s praxí, a tak jsme si nabité znalosti ihned odzkoušeli na Čeřovce s orientační mapou. Když jsme se vrátili, hráli jsme hry na hřišti. Když se všichni unavili, pokračovali jsme vevnitř s učením, což už ale netrvalo dlouho. Večer byla volná zábava s hudebními nástroji následovaná sumo zápasy těch s největší kuráží. Ráno jsme brzy vyrazili na kolech směrem na Brada. Tam jsme byli rozděleni do skupin po dvou, tedy do dvojic a orientovali jsme se na trase s orientační mapou. Někteří úspěšně, jiní ne. Pak nás už čekala jen prohlídka okolí, a cesta přes Prachov ke klubovně, kde jsme ještě chvíli hráli bejsbol. P.

Zde jsou výsledky z oreinťáku.

20130524_183944