Tatobity

  • Ve středu 21.8 2013 jsme se vydali do Tatobit. Za to, že jsme je navštívili jsme získali 25 bodů do Svojsíkova závodu, který proběhne na konci září. Autobusem jsme vyrazili k ránu, a dojeli jím až do Tatobit. Ihned po výstupu z autobusu nás čekala návštěva klubovny, včetně vyfocení. Potom jsme šli pěšky na Kozákov, zastavili se na dětském hřišti, kde se někteří kochali krajinou a někteří…. Pod Kozákovem jsme navštívili muzeum polodrahokamů, a potom šli hledat vlastní šutry do takzvaného Votrubcova lomu. Když jsme měli plné kapsy drahokamů, tak jsme začli hledat hospodu, kterou jsme našli, a odkud nám jel i autobus. Mylím, že se nám v Tatobitech všem moc líbilo.

Před klubovnou

P1290671

V klubovně

P1290675

 

  •  V úterý 27.8. navštívila zase na oplátku družina z  Tatobit nás. Vyfotili se u nás před klubovnou, a vevnitř. Potom s nima šla asi půlka naší družiny na výlet do prachovských skal. Navštívili jsme spoustu vyhlídek a někteří dělali vrcholové foto. Potom jsme doprovodili družinu Armíků na nádraží, kde jsme se potom seznámili i s jedním novým „kámošem.“ Moc se nám všem líbil výhled.

Před klubovnou

P1290689

V klubovně

P1290693

P.