Informace k SZ 2013 – Brno (Kaprálův mlýn)

Sraz: PÁ 27.9. 2013 v 8:15 na klubovně

Návrat: NE 29.9. 2013 do 17:00 s dovozem domů.

S sebou: spacák, karimatka, věci na spaní, věci osobní hygieny, jídlo a pití na pátek (mimo večeře), ešus +příbor, hrníček (změřte doma jeho objem) oblečení dle počasí (teplé), oddílové, střediskové tričko, kroj + jeho součásti( na ramínku), pláštěnka, 2x boty (žádné sandále!), KPZ , uzlovačka, zápisník, šátek (jiný než krojový), nůž, čelovka, penízky dle uvážení, věci které by se mohli hodit do závodu.

Buk: polní lopatka, lékárnička

Figo: lékárnička, skladný fotoaparát

Jede se ve STŘEDISKOVÝCH tričkách!

Podívejte se, prosím, zda někdo nemá doma náhodou mapu Brna nebo jeho okolí (pomůže i mapa centra). V rámci individuální přípravy si prosím všichni nastudujte na gůgl mapách okolí Brno a jeho okolí ( Ochoz u Brna a jeho široké okolí; okolí hlavního nádraží v Brně). Dále doufám, že si všichni  již zopakovali brány, na které pravděpodobně půjdou. Neuškodí ani zrychlené studium pravidel SZ. Uvědomte si, že se budeme nacházet v oblasti jeskyň, skal, tunelů a ostatních podobnejch děr v zemi, tak tomu přispůsobte veškeré své vybavení. Zabalte si prosím batohy tak, aby se nám vešli všechny do aut a zároveň jsme byli schopni delších přesunů. Toť asi vše. Kdybyste měl někdo nějaký problém, nebo důležitou připomínku, hned mi dejte vědět.

PS:  KAŽDÝ BUDE MÍT KPZ (S DOSTATKEM BŘEZOVÉ KŮRY) A PLÁŠTĚNKU!!  😉