Příprava na celostátní kolo SZ 2013- Jeleni

Sraz: sobota 21.9. v 17:00  na srubu

Ukončení:  neděle 22.9. cca. 15:00

S sebou: KPZ (!), uzlovačka, zápisník, jídlo a pití na celou akci, oblečení dle počasí a programu, spacák, … atd., kdo má, tak lékarničku, busolu (GPS) 

Každý si vymyslí 3 aktivity, popřípadě  hry, které by mohly něčím přispět do závodu. (Jedná se o individuální test schopnosti dedukce scházejících vědomostí na SZ 2013, který bude posléze vyhodnocen 😀 )

Program:

  • SO – Hry, nebo aktivity, které každý bude mít; vytváření prezentačního plakátu; pravdila SZ; dle situace nákup surovin na neděli; zhlédnutí instruktážních filmů k SZ
  • NE – Kompletní zopakování na závody s Ondrou; nákup zbývajících surovin, vaření bramboračky a palačinek (dle počasí)

Je nezbytná účast všech členů družiny po celou dobu akce. Absence byť jednoho člena družiny znamená narušení plnohodnosti přípravy.  Pokud by měl nějaký rover z nesoutěžní družiny zájem účastnit se sobotní části programu, lze o tom za určitých podmínek diskutovat.