Lodžie

Vážení přátelé a kolegové,

Jelikož se pomalu blíží termín Jičínského masopustu a proběhla první informační schůzka,

rádi bychom vám nabídli, že Vy i Vaše organizace se mohou připojit se k masopustnímu průvodu a následnému reji a zábavám v Lodžii.

Průvod masek vyjde v neděli 2. března ve 13 hodin od Valdické brány, projde Jičínem a Lípami do Lodžie.

V Lodžii bude hlavní masopustní program s hudbou, tancem a rozmanitou podobou hostin, pokrmů a pamlsků.

Ty budou zakomponovány do interaktivních atrakcí, her a divadelních performancí.

Na návštěvníky budou čekat hodovní komnaty, kouzelné bytosti a hravé „žrádlomaty“.

Pokud budete mít zájem, tak na těchto se můžete podílet.

Můžete si připravit společné masky vaší organizace, nebo se zapojit i do programu.

Vítaná bude například i pomoc s přípravou pokrmů, které budou spíš skromné a vtipnou formou servírované.

Prosíme, ozvěte se nám, nebo přijďte na schůzku organizátorů v pondělí 27. ledna v 17 hodin do Lodžie.

Za Lodžii Jirka Vydra a proChor

Valdštejnská lodžie