Výprava Prachov

V termínu od 19.9.2014 do 20.9.2014 proběhne výprava nových skautů a skautek [výpravu povedou rangers(starší holky 16+) pod dozorem oddílových vedoucí].

Sraz v pátek v 17:00 na autobusovém nádraží u stánku PNS

Návrat v sobotu v 17:00 tamtéž

Půjdeme na Prachov, ubytování na Križovně tj. první dům vlevo za cedulý Prachov směrem od Holína. Z Jičína i zpět půjdeme pěšky proto prosím všechny účastníky aby si zabalili své věci do batohů!! Přijde-li někdo s igelitkou nelze se výpravy zůčastnit! Podrobnosti a seznam věcí ve čtvrtek na schůzce a později i zde. Předpokládaná cena ubytování + strava 200Kč.

s sebou: spacák, přezůvky, karimatka – skauti, hyg. potřeby, věci na spaní, sportovní oblečení a obuv, ešus, lžíce, hrníček, KPZ, psací potřeby, pastelky, blok, uzlovačka, zavírací špendlík, pláštěnka, párek na opékání + pečivo na pátek k večeři, pití na cestu v pátek

200,- Kč – ubytování, energie, jídlo v sobotu

PS: roveři se výpravi neůčastní!