Jičín město Pohádky

Informace pro skauty a skautky!

– v letošním roce zajišťujeme společně s rovery a rangers lanové aktivity v parku a to v pátek 9.9. a v sobotu 10.9., oba dny od 9:00 do 17:00. Odměnou je volný vstup na náměstí v sobotu 10.9.

– ti, kteří mají zájem se zúčastnit, zkontaktují co nejdříve Persila (kontakt níže) kvůli počtu volných vstupenek na sobotu. Zároveň s tím mi každý sdělí, zda bude potřebovat „uvolňovačky“ do školy.

– nahlášení pomocníci budou mít sraz v pondělí 5.9. 2016 na srubu kvůli dohodnutí služeb (kdo tam bude odkdy do kdy) a předání uvolňovaček. Ten, kdo nebude moci přijít, zavolá nebo napíše své časové možnosti a podle nich mu bude služba přidělena.

– kontakty: tel.: 604 687 500; Facebook: Vojtěch Prášek; nebo napiš níže do komentářů

Vojtěch Prášek – Persil