Třebechovice pod Orebem + srub – 16. – 17. 12. 2017

sraz: v sobotu 16. 12. 2017 v 8 hodin na velké křižovatce u vlakového nádraží

návrat: v neděli 17. 12. 2017 v 9 hodin pro skauty, skautky odpol. po tvoření se sv. + vlč.

 

s sebou: spacák, přezůvky, věci na spaní, hygienické potřeby + pravidelně užívané léky, oblečení do srubu, stezka, KPZ, uzlovačka, skautský zápisník, psací potřeby, kartička zdravotní pojišťovny nebo její kopie, plavky, ručník, mýdlo, igelitová taška na mokré plavky, láhev s pitím na sobotu, jídlo na sobotu i neděli

300,- Kč – jízdné vlak, vstupné do muzea, vstupné do aquacentra v HK

Jedeme v oddílových růžových a černých tričkách. Věci si sbalte do dvou batohů, jeden si vezmete v sobotu na výlet do Třebechovic a do aquacentra (jídlo, pití, plavky, ručník,…, drobné kapesné), druhý batoh zůstane v Jičíně, do něho si dáte věci na sobotu večer do srubu, na přespání a na neděli).

 

Lenka 🙂 , Ondra + Kája