Výprava do Českého Švýcarska a průvod ke 100 letům republiky

České Švýcarsko 27. – 30. 9. 2018

sraz: ve čtvrtek 27. 9. 2018 v 15:15 hodin na vlakovém nádraží

návrat: v neděli 30. 9. 2018 ve 12:29 hodin na vlakové nádraží

s sebou: spacák, karimatka, přezůvky, pláštěnka, věci na spaní, hygienické potřeby + pravidelně užívané léky, ručník, oblečení dovnitř (budeme ubytovaní v tělocvičně), sportovní oblečení a obuv do přírody, stezka, KPZ, uzlovačka, skautský zápisník, psací potřeby, kartička zdravotní pojišťovny nebo její kopie, růžové / černé tričko (kdo má) na cestu, skautský kroj (sbalit do batohu), jídlo na čtvrtek a snídani na pátek, láhev s pitím na cestu, batůžek na výlety

doplatek 300,- Kč (účastník akce hradí celkem 600,- Kč) – jízdné vlak, jízdné MHD, ubytování, lodičky – Hřensko, jídlo pá + so + ne
                                                                                                                                                                                                                                                      Lenka

Průvod ke 100 letům republiky 30.9.2018

sraz: neděle 30.9.2018 v 12:45 před Lékárnou u Brány

návrat: neděle 30.9.2018 v 15:00 před Lékárnou u Brány

S sebou: skautský kroj

Program: půjdeme ve 13:00 z Valdštejnova náměstí na hřbitov v slavnostním průvodu uctít památku padlých vojáků v 1. světové válce. Jedná se o akci města VZPOMÍNÁME (https://mujicin.cz/100-let-kompletni-program-oslav-kulateho-vyroci-ceskoslovenska/d-1297497), my se budeme pouze účastnit průvodu na hřbitově budeme tvořit čestnou stráž u pomníku. Ze hřbitova se vrátíme přibližně v těch 15:00. Program na náměstí ale bude pokračovat až do 17:00, takže tam klidně můžete zůstat i déle. Pak je ale ještě potřeba pomoci s úklidem náměstí (viz níže). Kdo pojede na výpravu, nechá si věci u Lenky doma (blízko vlakového nádraží) a potom si pro ně z náměstí dojde – dohodneme se na výpravě.

Při této akci jsme se jako skauti nabídli, že pomůžeme s organizací, a proto máme za úkol stěhování stolů a židlí z náměstí na arkádové nádvoří po skončení akce. Prosím všechny skauty+skautky a rovery+rangers, aby přišli pomoci se stěhováním od 17:00 do 18:00 na Valdštejnovo náměstí. Kdo přijde, napište prosím Vojtovi přes facebook nebo sms na číslo 604687500