Sto let Československa s trikolórou na klopě

Náš oddíl se zúčastní celorepublikové skautské oslavy 100 let republiky. Ta spočívá v tom, že budeme rozdávat lidem trikolory v barvách naší vlajky. Více o akci zde:(https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4143-udelejte-28-rijna-radost-kolemjdoucim-skautskou-trikolorou-na-klopu?autologin=1).

V neděli 28.10.2018 se tedy sejdeme ve 13:30 na Valdštejnově náměstí a budeme náhodným kolemjdoucím jen tak pro radost rozdávat trikolory. Na náměstí budeme rozdávat tak dlouho, dokud budeme mít trikoloru a dokud nám nebude zima. Počítám, že maximálně do 15:00. S sebou si vezměte minimálně skautský šátek, aby bylo poznat, že jsme skauti. Otužilci si mohou vzít kroj a velcí otužilci oddílové tričko 🙂

Pokud máte nějaké dotazy, tak mi nějak napište nebo zavolejte (604687500)                                                                                                                                                                                                              Vojta