Noc v muzeu v Hořicích

Sraz: v pátek 22.11. v 15:20 na vlakovém nádraží v Jičíně

Návrat: v sobotu 23.11. v 11:24 na vlakové nádraží v Jičíně

S sebou: jídlo a pití na celou dobu akce (v sobotu ráno bude k dispozici čaj), spacák, karimatka, věci na spaní, hygienické potřeby, přezůvky, oblečení dovnitř, KPZ, zápisník, psací potřeby, baterka, oddílové (černo růžové) tričko a šátek, 30,-Kč (jízdné vlak).

Program: od 17:00 do 19:00 kytarohraní (vlastní hudební nástroje si klidně vezměte s sebou) od 19:00 do cca 23:00 hry v muzeu pořádané hořickými skauty.

Přihlašování: Výpravy je možné se zúčastnit pouze po předchozím přihlášení Vojtovi na schůzce ve čtvrtek 14.11. nebo nejpozději do neděle 17.11. na emailu [email protected]. Pokud jste přihlášení a nebudete moci jet (např. z důvodu nemoci), napište mi to prosím neprodleně na email. Viz: Seznam přihlášených

Vojta