Výprava do Velké Úpy

Sraz: v pátek 28.8. v 8:15 na vlakovém nádraží v Jičíně

Návrat: v neděli 30.8. v 15:24 na vlakové nádraží v Jičíně

S sebou: spacák, přezůvky, věci na spaní, pláštěnka, hygienické potřeby + pravidelně užívané léky, ručník, oblečení do chaty, sportovní oblečení a obuv na výlet v horách, jídlo na pátek, pití na cestu, ¼ chleba, psací potřeby, skautský zápisník, KPZ, stezka, uzlovačka, šátek na hru (ne skautský), batoh na jednodenní výlet 

Cena: 550,- Kč (jízdné vlak + bus, ubytování, strava so + ne)

Přihlašování na výpravu probíhalo do 21.8. 2020. Pokud jste se nestihli přihlásit, ale chcete ještě jet, ozvěte se co nejdříve Vojtovi na email [email protected] . Seznam přihlášených: https://bit.ly/3arolZw (potvrzení pro vás, od koho jsme obdrželi přihlášku)

Bližší informace k výpravě u vedoucí skautek Lenky Filsakové (tel. 605 530 763 )

Vojtěch Prášek – vedoucí RaR