Velikonoční advent

Velikonoce jsou za rohem a my jsme si s Ilonou pro vás připravili program. Jak všichni dobře víme, advent je období 4 týdnů před Štědrým dnem, to ale neznamená, že si nemůžeme udělat „Velikonoční“ advent. Díky protiepidemickým opatřením budou letos Velikonoce o hodně jiné, tak proč se k té jinakosti nepřidat.

Náš velikonoční advent bude trvat 3 týdny – od pondělka 15.3. do neděle 4.4. s finále na Velikonoční pondělí 5.4. Každý den se vám na stránkách z odkaz (naleznete tam i informace, jak výzvy plnit) odkryje nová výzva. Všechna odkrytá políčka zůstanou přístupná až do neděle 11.4., abyste si je případně všechny mohli projít i později, když je nestihnete a budete si chtít celý advent dokončit.

Hodně štěstí při plnění výzev

Eva

https://sites.google.com/skaut.cz/velikononocni-advent/kalend%C3%A1%C5%99