Schůzky v červnu

Postupné rozvolňování opatření nám umožňuje, abychom se opět začali scházet na skautských schůzkách.

Schůzky všech tří družin skautů a skautek se počínaje dnem 3.6.2021 budou konat vždy ve čtvrtek 3.6.2021 od 16:30 do 18:00

Pravidla účasti na schůzce:

• Pokud se s někým potkám na vzdálenost menší než 2 metrů (vevnitř i venku), mám povinnost mít nasazenou roušku. Když budeme hrát nějakou pohybovou hru, není povinnost mít nasazenou roušku.
  • Již není nutné dokládat žádná potvrzení o negativním testu na covid-19.
  • Schůzka a její program bude výhradně po družinách. Před začátkem schůzky a po jejím konci se před srubem srocujte výhradně po družinách.
  • Pokud se během schůzky náhodou potkáte s kýmkoliv z jiné družiny na méně než 2 metry, máte povinnost mít nasazenou roušku vždy, bez ohledu na to, co zrovna děláte!

Pokud máte jakékoliv dotazy, ozvěte se rádcům družin.

Díky!

Vojta