Rádcovský kurz RK 20.21

Zveme všechny skauty a skautky ve věku 12-13 let, kteří absolvovali alespoň jeden tábor ve skautském oddíle na rádcovský kurz RK 20.21.

Rádcovský kurz je určen pro budoucí rádce a další skauty, které baví skautská činnost a chtěli by si se něco nového naučit a zažít.

Termíny kurzu:
  • 8.-10. října 2021 na základně v Miletíně
  • 22.-24. října 2021 na Packých boudách
  • 5.-7. listopadu 2021 na chatě Junák ve Velké Úpě
Chceš vědět víc?

Podívej se na web akce https://orj-jicin.skauting.cz/. Nezapomeň ale, že přihlašování probíhá jen do 28.9.2021 20:21.

Nevíš jestli je kurz pro tebe a máš strach z neznámého?

Určitě se ničeho neboj! Z Jičína pojede alespoň 5 tvých kamarádů, které už znáš a instruktoři jsou mimo jiné i tví vedoucí, které taky už dobře znáš (Vojta, Ondra, Eva, Dub, Kačka K., Filip, Miki atd.).

Podle toho kolik se vás přihlásí, tak se pak domluvíme na dopravě z Jičína. Naší snahou je, abyste jeli buď s námi autem, nebo abychom jeli hromadnou dopravou společně.

Bude to super, tak pojeď.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhej ozvat!

Vojta Prášek – zástupce vedoucího střediska