Výprava do Desné

sraz: v pátek 1. 10. 2021 v 16:30 hodin na vlakovém nádraží

návrat: v neděli 3. 10. 2021 v 15:30 hodin na vlakové nádraží 

s sebou: spacák, přezůvky, věci na spaní, pláštěnka, hygienické potřeby + pravidelně užívané léky, ručník, oblečení do chaty, sportovní oblečení a obuv na polodenní výlet, jídlo na pátek, pití na cestu, psací potřeby, skautský zápisník, KPZ, stezka, uzlovačka, nůžky, šátek na hru (ne skautský), batoh na jednodenní výlet, kartička pojištěnce

cena: 550,- Kč (doprava, ubytování, strava so + ne)

ubytování: https://desna.prosek.org/

Počítáme s účastí všech přihlášených (kapacita chaty je dostatečná)!

Covid, testování atd:

Pro účast na této akci nově není potřeba se prokazovat testem, nebo očkováním!

Vláda ČR totiž dne 27.9. rozhodla, že od 30.9. není nutné prokazovat bezinfekčnost mj. při tomto typu naší činnosti (výpravy). Hurá. Platí ale pořád i to co platilo dávno před Covidem – pokud jste nemocní, zůstaňte doma 😉