Výprava 9. – 11. června

Sraz: 9. června v 17:00 na srubu

Očekávaný návrat: 11. června mezi 12-13h u skautského srubu

S sebou: spacák, karimatku, věci na spaní, hygienické potřeby + pravidelně užívané léky, malý ručník, KPZ, uzlovačku, psací potřeby, šátek na hru, skautský zápisník, stan – dle dohody v družině (případně střediskový), oblečení na ven dle počasí a boty do terénu, oblečení do srubu, lahev na vodu (alespoň 1 litr), baterku/čelovku, víčko od ešusu, kopii kartičky zdravotní pojišťovny, starší 15 let OP nebo ISIC

!věci si sbalte do jednoho batohu, v sobotu s nimi půjdete cca 12km!

Cena: 450,- Kč (sobotní svačiny, oběd a večeře + nedělní snídaně, ubytování v kempu, jízdné)

Strava: přibalte si s sebou páteční večeři a sobotní snídani, jinak je strava zajištěna.

S dotazy se obracejte na: Robin Bureš – mobil 735 869 910