Střediskový sněm zvolil nové vedení střediska

Máme nové vedení! ⚜️

Po ohromujících 20 letech předal Miki (Michal Císař) na střediskovém sněmu 6. 10. na našem skautském srubu otěže našeho střediska do rukou dvojice Vojtěch Prášek a Ondřej Procházka.

Miki byl na sněmu oceněn medailí Merkura stříbrného stupně za to, že 20 let zastával funkci vedoucího střediska, ve které se mimo jiné velmi zasloužil o vznik skautského srubu a od samotného vzniku jej spravuje.

Dále byl medailí Jiráskova kraje stříbrného stupně oceněn Bobo (Bohumil Novotný) za to, že byl 8 let střediskovým hospodářem.

V neposlední řadě obdržel medaili Jiráskova kraje stříbrného stupně také Zdeněk Turčín, který vykonával funkci předsedy revizní komise po dobu 24 let.

Moc děkujeme za dlouholetou dobrovolnickou práci ve vedení střediska a přejeme nové dvojici nadějné zítřky!