Tábor vlčat a světlušek 2024

Termín: neděle 28. 7. 2024 až sobota 10. 8. 2024
Místo: tábořiště Netolice

Informace a pokyny

Podmínky účasti: přítomnost po celou dobu tábora, schopnost pobytu bez plačtivých projevů stesku (v případě opakovaných problémů, byly případy kdy si dítě opakovaně po dobu tábora pláčem vynucovalo rodiče či odjezd), bude dítě odesláno rodičům domů. V případě naplnění kapacity tábora bude rozhodovat dosavadní účast dítěte na vícedenních akcích spojených s přespáním.

Při nástupu na tábor odevzdejte (nejlépe společně v euro obalu):

• potvrzení o bezinfekčnosti (nesmí být starší 1 dne !!, tiskopisy k disposici na webových stránkách střediska)
  • kartičku pojištěnce (stačí kopie)
  • platný posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci
    a škole v přírodě, potvrzený lékařem !!! (platnost 2 roky)
  • druhou stranu z dokumentu co s sebou – upozornění na nemoc/alergie/léky

Doprava na tábor do Netolic – Nesjíždět po lesní cestě k tábořišti:

Příjezd: Neděle 28.7.2024 – doprava vlastní – příjezd mezi 9 – 10:00 hod.
Návrat: Společný autobusem v sobotu 10.08.2024 v 11:00 hod na autobusové nádraží v Jičíně

Co s sebou

• Kroj (košile, šátek, turbánek, případně opasek), ke kroji, šortky (kraťasy), sukně, dlouhé kalhoty (jsou vhodné ke slavnostnímu ohni a proti komárům) barvy tmavě hnědé (lze tolerovat tmavé odstíny zelené a světlé odstíny hnědé), střediskové tričko. Modré rifle, maskáče, kalhoty s lampasy atp. nejsou ke kroji vhodné.
  • Spacák, karimatka, celta (igelit) – v případě příznivého počasí přespíme 1-2x venku. Napínací prostěradlo na povlečení matrace (případně starší deka), polštářek
  • ešus (s obalem), lžíce, utěrka
  • láhev na vodu (čutora) – s kvalitním uzávěrem
  • funkční nůž, KPZ, uzlovačka 1-2m
  • toaletní papír
  • holínky, pevná obuv 1x
  • stezka (cestička), psací potřeby, 5 ks pohledů se známkou opatřených adresou
  • pastelky, blok (sešitA5)
  • baterka
  • pláštěnka, hrníček
  • kompletní sportovní oblečení 2x
  • sportovní obuv 2x
  • tričko krátký rukáv 3x
  • silonová bunda + kalhoty
  • tričko dlouhý rukáv 3x
  • zpěvník (kdo má)
  • dostatečnou zásobu spodního prádla a ponožek
  • tepláková souprava nebo teplejší pyžamo na spaní, plavky, čepice proti slunci (klobouček,čelenka)
  • šátek, kapesníky, ručník 2x, toaletní potřeby, žínka + osobní věci, sluneční brýle
  • krém na opalování s ochranným faktorem, 10ks kolíčků na prádlo, pravidelně užívané léky
  • plovací vestu (kruh) – neplavci
  • 1x bavlněné tričko na batikování
  • sklenička marmelády (medu)
  • pracovní oblečení na službu v kuchyni (mytí nádobí)
  • ramínko na zavěšení kroje
  • batoh schopný pojmout věci na jednodenní výlet
  • peněžní obnos do 200,- Kč (v drobných)
  • Doporučeno: fotoaparát, hudební nástroj

Během tábora

• Návštěvy rodičů během tábora nejsou povoleny vzhledem k programu a výletům.
  • Prosíme nedávejte dětem elektronické přístroje, mobilní telefony atp. (na táboře není možnost dobití baterií). Neručíme za poškození či ztrátu.
  • Nedoporučujeme dávat dětem sladkosti (v teplotách, jaké panují ve stanech se roztékají a lákají vosy a myši).
  • V případě nutnosti lze volat na čísla vůdců tábora (732701303 – Císař, 728528792 – Veselá).

Dopisy můžete posílat dětem na adresu

Skautský tábor Jičín
Netolice
507 43 Sobotka

Prosíme rodiče (zejména nováčků), aby dětem posílali pohledy a ostatní poštu co nejdříve, neboť tento kontakt s rodinou je pro nováčky velmi důležitý.
Rodiče dětí, které jsou nováčky a dosud nemají složen slib upozorňujeme, že bez kroje nemohou slib skládat.

Kroje-košile je možno telefonicky objednat přes JUN Praha, kontakty Telefon: +420 773 294 840
(9-17h), E-mail: [email protected], Web: https://www.junshop.cz/, Facebook: https://www.facebook.com/junshop.cz/,
Instagram: https://www.instagram.com/junshopcz/.

Přihlašování a informace k platbě

Přihlašování na tábor vlčat a světlušek již skončilo. Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na email uvedený níže.

Platby prosíme přednostně převodem na číslo účtu 522010011/2010, v.s. datum narození dítěte ve tvaru DDMMRRRR, do poznámky prosíme uvést SV a jméno a příjmení dítěte (př.: SV Jan Novák).

Cena: 3.500 Kč
Platby prosíme provést do konce května 2024.

Kontakty

Dotazy k táboru možné na tel číslech: 732701303 – Michal Císař, 728528792 – Jarmila Veselá – vůdci tábora
Platby, fakturace: [email protected]