Nabídka zúčastnit se závodů „Hlídek mladých zdravotníků “ jako figurant – pro všechny členy

V úterý dne 7.5.2024 se v okolí skautského srubu v Jičíně uskuteční základní kolo soutěže „Hlídek mladých zdravotníků“ – soutěž pořádaná OS ČČK v Jičíně pro žáky ZŠ okresu Jičín.

Naši členové se dlouhodobě podílí na zajištění průběhu této soutěže jako figuranti, kteří představují zraněné a jsou ošetřováni jednotlivými hlídkami. Akce bude probíhat v době od 8:00 hod do cca 13:00 hod.

Zájemci o účast se po projednání s rodiči či předběžné domluvě ve škole mohou hlásit u Mikiho během ZVaS v sobotu 4.5.2024 nebo telefonicky na tel. 732 701 303 do neděle 5.5.2024. Závazně přihlášení obdrží oficiální žádost o uvolnění.

Miki