Tábor skautů a skautek 2024

Termín: sobota 29. 6. 2024 až sobota 13. 7. 2024
Místo: tábořiště Netolice

Přihlašování

Elektronické přihlášky na tábor byly rozeslány dne 11. 4. 2024 na email rodičů skautů a skautek. Pokud Vám email nepřišel, ozvěte se prosím na email [email protected], vyřešíme to!

Vyplňujte prosím elektronické přihlášky na tábor výhradně na POČÍTAČI – na mobilu a tabletu se nemusí zobrazovat správně a opraveno to bude až začátkem příštího měsíce.

Informace k platbě

Pro platbu můžete zvolit jednu z těchto možností:

1. Zaplatit pomocí QR kódu, který přišel na email po vyplnění přihlášky
  2. Zaplatit zadáním VS datum narození ve tvaru DDMMRRRR a do poznámky pro příjemce uvést jméno a příjmení dítěte

Cena: 4.000 Kč
Platby prosíme provést do konce května 2024.

Informace a pokyny

Veškeré informace k táboru (co s sebou, pokyny k příjezdu a odjezdu apod.) budou na této stránce zveřejněny později.

Kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů k táboru skautů a skautek, zejm. přihlašování na něj, neváhejte a obraťte se na vedoucího střediska – Vojtěch Prášek tel. 604 687 500, email [email protected]